×

DETAYLARI UNUTTUM

HESAP OLUŞTUR

Barut Yazılım eğitimini bu alanda tamamlamış deneyimli bir ekip kurulmuş olan bir web tasarım ajansıdır. Hizmet çerçevesini gelişen teknoloji ile birlikte sürekli olarak genişletmektedir. Türkiye’de sayısız defa ilki gerçekleştirerek “yararlı yazılım” yapma amacı taşıyan ekibi sayesinde, tasarladığı ve uyguladığı her projenin başarıyla sonuçlanmasından aldığı ilham ve psikolojik destek ile sürdürülebilir bir şekilde yoluna devam etmektedir. Dünya trendlerini sürekli olarak takip ederek “yararlı olanı” hizmet alanına dahil ederek her vizyonerin ulaşabileceği platformları sunmak gelişimimizin temel şartı haline gelmiştir.

Web Tasarımı ve Programlama Sektöründe 1996 Yılından Beri Hizmet Veren ve Türkiye’de İlklere İmza Atan Yazılımcılar Tarafından Kurulmuştur. Hizmet Verdiği Birçok Firmada Kalıcı İzler Bırakarak Gelişim ve Profesyonellik Katma Anlayışı Firmamızın Misyonu Haline Gelmiştir.
Endüstriye olan ilgili nedeniyle bir çok sektörde imalat yapmaya başlamış, dijital alandaki gücünü kullanarak profesyonel ve özgün tasarımlara sahip ürünlerini üreterek piyasaya sürmeye devam etmektedir. 

  • Web Tasarımı
  • E-Ticaret
  • Searh Engine Optimization (Arama Motoru Optimizasyonu)
  • Grafik Tasarım
  • Hizmetleri Sağlayan Firmamız Sizlere Profesyonelliği Sunmaya Devam Etmektedir.
TOP