×

DETAYLARI UNUTTUM

HESAP OLUŞTUR

Baskı uygulamaları olarak adlandırılan kartvizit, broşür, katalog, roll-up gibi ürünlerin tasarımı ile ilgili çözüm arayışlarınızda ekonomik çözümler sunuyoruz.

Firmanızın hizmetlerini ön plana çıkararak başarılı ve profesyonel bir algı oluşturan baskı uygulamaları, firmanız için en önemli tanıtım ürünlerinin başında gelir. İnsanların firmanıza ait merakı, ilk izlenimi, firmanızın kimliği gibi etkenleri bulacağı bir ürün olduğundan dolayı profesyonel, akılda kalıcı, merak uyandıran ve dikkat çekici olması gerekir. Bir işte insanların aklında kalmak için en kolay yolların başında kartvizit gelmektedir.

Peki akılda kalıcı ve profesyonel baskı uygulamaları nasıl olmalıdır ?

Öncelikle içerik çok önemlidir. Ürüne eline alan bir insanın sizin kim olduğunuz, adınız soy adınız, telefon numaranız , bir firma çalışanı iseniz firmadaki pozisyonunuz, değil iseniz yaptığınız iş ile sizde oluşan ünvanı, iş yeri adresiniz, mail adresiniz gibi bilgileri veya kampanyanız hakkındaki detayları kolaylıkla görebilmesi gerekmektedir. Böylelikle insanlar ihtiyaç anında kolaylıkla kimin ile ne için iletişim kuracağını da bilmiş olurlar.

Kişisel bilgilerin ardından dikkat edilmesi gereken en önemli konularda yazı, doku ve renklerdir. Firmanızı karakterini ve yaptığınız işi birazda bu etkenler yansıtır. Kartı çok boğmayan, birbiriyle uyumlu ve daha da önemlisi sektörünüz ile ters düşmeyecek renkler kullanmak çok önemlidir. Kartta kullanılan alan kısıtlı olacağı için kartınızı inceleyen insanların bunalıp gözlerinin yorulmaması gerekir. Bu nedenle yazıları da oldukça okunabilir, yapılan işin ciddiyetini yansıtır türden seçmek önemlidir.

Ve tabii ki son olarak sizin düşünceleriniz. Ürün üzerindeki renkler, yazılar, bilgiler hepsinin sizin düşüncenizde soru işareti bırakmaması, içinize sinmesi ürününüzü daha güzel hale getirir.

TOP